Vstupnik.Info - Послуги

Рейтинг
Ми у соц. мережах
Ціни на послуги

Якщо Ви бажаєте замовити будь-яку необхідну Вам послугу, потрібно написати повідомлення в форму зворотнього зв’язку, або зателефонувати за номерами телефонів «Вступника.info».


Для того, щоб не гаяти часу у довжелезних чергах, у Вас є можливість замовити послугу «Черга», суть якої полягає в наступному: ми займаємо Вам чергу і повідомляємо, о котрій годині Вам потрібно прибути на місце.


На нашу думку, послуга «Відстеження» гарантує впевненість у справедливості роботи приймальної комісії. Як відомо, одним з кроків до вступу є щоденні телефонні дзвінки та перевірка руху конкурсних балів. Ми пропонуємо Вам допомогти у цій справі, адже наші кваліфіковані спеціалісти зателефонують та зададуть комісії правильні і точні питання. Ви можете бути впевнені, що Ваші конкурсні бали залишаться лише Вашими, і не відбудеться ніяких махінацій. Ми зробимо це за Вас!


«Супроводження» «Черга» «Відстеження»
Наш транспорт Громадський транспорт 35 грн - 1год Київ: 5грн/день
200 грн - 3 вузи 100 грн - 3 вузи 69 грн - 2 год Всі міста України: 10грн/день
100 грн - 1 вуз 50 грн - 1 вуз

«Вступник.info» буде дуже радий допомогти Вам. Ідея нашого сайту в цьому і полягає. Ми полегшимо Ваш вступ, і зробимо усе необхідне для вірного вибору і усіх подальших дій!
Звертайтеся за телефонами Київстар 0980321787, Life 0939280690, ВКонтакт та «сюди».