Vstupnik.Info - Послуги

Послуги


Вибір ВНЗ


Супроводження

Нарешті настав час вибору ВНЗ! Ви вступили у доросле життя. І саме тут, на початку дороги, Вас підстерігають перші перешкоди. Як обрати ВНЗ, як підвищити можливість вступу, які предмети потрібно готувати? Безліч запитань і так мало інформації. І саме ми дамо відповіді на всі Ваші питання, допоможемо вирішити проблеми, а найголовніше безліч доступної інформації і легкий спосіб користування сайтом. Наш сайт – це перший крок до гарантії вступу у ВНЗ Вашої мрії!

Замовити послугу

Ми гарантуємо широкий вибір вузів, в які Ви маєте можливість вступити з балами Вашого ЗНО на бюджетну форму навчання. Достатньо надіслати Ваші результати ЗНО і ми представимо широкий вибір вузів, професій і напрямків. А змога вибрати місто, в якому Ви хочете навчатися, омріяну професію і правильний напрямок підвищує бажання до навчання і передує незабутньому студентському життю.

Замовити послугу

Здається до тестів підготувалися, зібрали усі необхідні документи – можна спокійно вирушати. І тут знову проблема. Як добратися до ВНЗ? Як потрапити туди вчасно? Якщо Ваш ВНЗ знаходиться у місті Донецьку або Києві ми із радістю допоможемо. Послуга супроводження передбачає зустріч на вокзалі, вчасна доставка до вузу, правильне оформлення і подача документів, корисні поради, тай взагалі моральна підтримка, яка налаштує Вас на неодмінно хороший результат. Ця послуга дуже необхідна абітурієнтам, адже навіщо тратити дорогоцінний час на пошуки вузу і блукання по великому місту, хвилюватися чи правильно оформленні і заповненні документи? Ми полегшимо ці турботи, а Вам лише залишається успішно скласти тестування!

Замовити послугу

ЗНО


Відстеження


Репетиторство

Від одної фрази ЗНО серце починає вистрибувати із грудей. Як подати заявку? Які документи потрібні? Які предмети потрібно здавати. Ви почуваєте себе у науковій пастці? Не хвилюйтеся, Ви звернулися за правильною адресою. Ми зібрали усю необхідну інформацію щодо ЗНО і дамо відповідь на будь-яке питання, що Вас турбує. Ви можете бути певні, що ми допоможемо Вам оформити усе правильно і не проґавити свій шанс. Також у нас є дуже корисна пропозиція, Ви маєте можливість пройти ЗНО он-лайн з будь-яких предметів і миттєво отримати результат. Не дарма народна приказка каже: «Перемагай труднощі розумом, а небезпеку — досвідом!» Отже, розум Ваш – досвід наш, і жодних проблем.

Замовити послугу

Усе найважче позаду, ЗНО здали, ВНЗ обрали і навіть подали документи, здається залишилося малість просто чекати відповідь. Але це очікування видається ще важчим, ніж усі попередні кроки. Ви не знаєте, чи ще тримаєтесь у рейтингу зі своїми балами чи давно можливість омріяного вступу в обраний ВНЗ промайнула повз. І у цьому випадку ми Вам допоможемо. Ви надсилаєте бали свого ЗНО і ВНЗ, куди подали документи, а нашим завданням є перевірка кожного «кроку» Ваших балів. Якщо відбудуться будь-які зміни, ми миттєво надсилаємо їх на Вашу електронну пошту, а також перевіряємо правдивість цих змін. У випадку фальсифікації Ви будете повідомленні негайно! Ця послуга безперечно є запорукою Вашого вступу і справедливості оцінювання.

Замовити послугу

Звичайно, вчителі усі 11 років намагалися запрограмувати у наші голови якомога більше корисної, потрібної та важливої інформації. І саме перед іспитами, у кожного в голові проскакує думка: «Чому ж я не довчав, пропускав уроки і не слухався вчителів, як тепер здати тестування?!». Тай взагалі навіть якщо усі роки навчання Ви безперестанку сиділи за книжками, щось все одно випало із пам’яті. І у Вас починають опускатися руки на початку шляху, не псуйте такий старт! Ми пропонуємо Вам послуги репетиторів будь-яких предметів, які допоможуть підготуватися до потрібних тестів чи екзаменів. Наші спеціалісти просто і якісно допоможуть надолужити втрачені знання і освоїти нові. Найголовніше – жодної лишньої інформації, лише головне та необхідне. Простий та зручний спосіб репетиторства зробить заняття не тільки ефективними, а й зручними у користуванні. А загальні зусилля неодмінно подарують бажаний результат.

Замовити послугу


Психологічна підтримка

Кожен вибір у Вашому житті це важкий і зважений крок. Інколи ви помиляєтесь, інколи не впевнені у своєму виборі, або хтось на нього впливає. Наша пропозиція «Підтримка психолога» має на увазі просто спілкування на будь-яку бажану Вами тему. Ми постараємося дати відповідь на усі ваші питання. Ви сумніваєтесь у виборі вузу, чи не впевнені що ваша професія забезпечить роботу, можливо Ви турбуєтесь про те що не зможете навчатися у великих містах, Ви нічого там не знаєте. Або не впевнені, що знайдете спільну мову з одногрупниками, вчителями і загальним оточенням. Ми просто дамо пораду, станемо на ваше місце, переглянемо усі варіанти і ми знайдемо вихід з любої ситуації разом. Інколи людям потрібна проста порада, яка підштовхне до потрібного вибору. Потрібна підтримка для зваженого кроку. Будьте певні послуга повністю конфіденційна. Не соромтеся задавайте питання і ми знайдемо відповіді разом.

Замовити послугу

Якщо у Вас виникли питання, надсилайте їх нам або телефонуйте
Київстар 0980321787, MTC 0664263610, Life 0939280690, пишіть ВКонтакт
Безкоштовна підтримка психолога